Wish list

Často sa stretávam s otázkou ako hľadať barefoot topánky na Aliexpresse. Rozhodla som sa že vytvorím public wish list na Aliexpresse tak aby si ho mohol prezerať hocikto. Pridala som do neho cca 280 barefoot topánok. Postupne budem pridávať ešte ďalšie. Ale chvíľku to trvá kým to človek popridáva. Sú v ňom topánky od capačiek až po dospelácke. 

Momentálne mám vytvorené 2 public wish listy na Aliexpresse:
1.  Barefoot obuv pre deti
2.  Barefoot obuv pre dosplelých

Public wish list od Aliexpressu bohužiaľ nie je veľmi user-friendly a zle sa v ňom orientuje. Cez PC treba vždy na konci stránky kliknúť na „View more“ tak aby sa zobrazili ďalšie topánky.

Prezeranie wish listov môže robiť cez mobil taktiež niekedy problém, lebo na konci stránky sa nemusí zobraziť tlačidlo „View More“, tak aby sa zobrazili ďalšie topánky. V mobile je potrebné preto radšej načítať stránku vo verzii pre PC.

Prosím každého kto sa rozhodne vyberať topánky pomocou wish listu, aby si následne skontroloval aj recenzie daných topánok. Z wish listov nie je totiž zrejmé aké má topánka hodnotenie (napr. či je to čistý barefoot, alebo iba hraničný kompromis). Na túto stránku budem postupne pridávať aj sumárne recenzie, ale pokiaľ nenájdete recenziu na Vami vybrané topánky tu, tak Vám odporúčam pridať sa do facebookovej skupiny Barefoot obuv z Aliexpressu. V tejto skupine existuje množstvo albumov s recenziami a hodnoteniami barefoot topánok a ak Vám objednané topánky z Aliexpressu nesadnú, tak ich v tejto skupinke môžete aj predať.

Prejsť na blog

Newsletter

Nechcete aby Vám ušla nejaká novinka s barefoot topánkami na Aliexpresse?Dostávajte novinky od  botyzali.sk pohodlne na Váš email! Prihláste sa na odber noviniek cez môj newsletter a nebudete musieť sami tráviť veľa času vyhľadávaním. Ja to urobím za Vás.

Z odberu sa môžete kedykoľvek odhlásiť zaslaním emailu na botyzali@gmail.com
Viac info sa dozviete v zásadach ochrany osobných údajov