Tipsie Toes sieťované tenisky na turf podrážke

Tipsie Toes sieťované tenisky na turf podrážke sú dostupné vo veľkostiach od 12,4 cm do 22,5 cm.

@2019 Tipsie Toes Official Store, fair use for shoes review
zdroj: https://www.aliexpress.com

Vlastnosti turf podrážky:

Hrúbka v oblasti prstov je cca 2 mm, pod pätou 3 mm. Z ponuky Tipsie Toes podrážok opticky pôsobí najširšie, ale praticky je veľmi podobná trac podrážke čo sa týka šírky. Podrážka je veľmi dobre zrolovateľná do ruličky, avšak spôsob šitia turfu a prítomnosť vyvýšeného okraju na topánke mení vlastnosti podrážky. Samotná turf podrážka je mäkká ale ušitá topánka je vďaka okraju viac vystužená a nepôsobí tak mäkko ako topánka, ktorá je napr. na trac či skeanie podrážke.

Turf podrážka od Tipsie Toes je identická s Turf podrážkou od Livie and Luca. Na žiadosť skupinky sú konkrétne tieto topánky trochu upravené a špička nie je zdvihnutá dohora, tak ako to môžete vidieť u origináloch Livie and Luca topánok na turf podrážke. Tieto topánky vyrobené pre skupinu Barefoot obuv z Aliexpressu spĺňajú tak lepšie barefoot kritériá.

@2019 by Barefoot obuv z Aliexpressu, fair use for shoes review
zdroj: https://www.facebook.com/groups/1558080374518420/

Recenzie na tieto tenisky zatiaľ nie sú dostupné.

Pre zobrazenie topánok na stránke Aliexpress kliknite sem.

Upozornenie:

Tieto topánky sa budú dať kúpiť 18.3 – 24.3.2019 v cene 18,5 – 21 USD (v závislosti od veľkosti) ako súčasť predobjednávky organizovanej pre členov skupiny Barefoot obuv z Aliexpressu.

Ak máte záujem o kúpu topánok, tak po objednaní by ste mali rešpektovať pravidlá objednávky a po zaplatení, keď Aliexpress overí Vašu platbu, predĺžiť lehotu spracovania objednávky o 30 dní, tak aby sa topánky stihli vyrobiť.

Pre viac topánok od predajcu Tipsie Toes kliknite sem.